Nałogowo ssie kobiece stopy

16 września 2011, Autor: Pan Patajo , Ciekawe fakty

Nałogowo ssie stopy
W małym miasteczku w stanie Arkansas w USA, pewien mężczyzna nachodził kobiety w ich domach, całując i ssąc ich palce u stóp. Policja poszukuje napastnika. Prawdopodobnie to mężczyzna, który w przeszłości był już wielokrotnie skazywany za podobne przewinienia.

Jedna z kobiet, 83-letnia Ruth Harris, została zaatakowana, gdy siedziała przed swoim domem.  Mężczyzna podszedł do niej i stwierdził, że podobają mu się jej stopy.  Następnie bez pytania zdjął jej but i zaczął ssać palce. Napastnik uciekł, gdy do domu kobiety zbliżyli się przechodnie.

Do innej kobiety podszedł natomiast podczas zakupów  i powiedział jej, że ma  „długie i w sam raz do ssania palce” . Zmieszał się i uciekł, gdy u jego niedoszłej ofiary zadzwonił telefon komórkowy.

Prawdopodobnym sprawcą jest Michael Robert Wyatt, który miał już podobne problemy z ssaniem kobiecych palców i prawem w latach 90-tych. Prasa nadała mu wtedy przydomek „Wróżka Ssąca Stopy„.

Mężczyzna podawał się za pediatrę i pod pozorem badań ssał palce klientek sklepu odzieżowego. Po złapaniu dostał karę więzienia w zawieszeniu i grzywnę. Najwyraźniej nie podziałało to odstraszająco, bo rok później został skazany na cztery lata więzienia, ponieważ zagroził kobiecie, iż „obetnie jej stopę i będzie ssał jej palce, gdy ta wykrwawi się na śmierć”.

(fot.sxc.hu)

 

Napisz komentarz

Connect with Facebook

*

Najnowsze galerie

Rankingi

Lupita Nyong’o – najpiękniejsza kobieta na świecie

Lupita Nyong’o – najpiękniejsza kobieta na świecie

Lupita Nyong'o to najpiękniejsza kobieta na świecie 2014 roku - ...

Christof Innerhofer – największe „ciacho” igrzysk w Soczi

Włoch  został wybrany największym "ciachem" igrzysk w Soczi w głosowaniu ...

Sophia Amoruso – szefowa Nasty Gal, najseksowniejszym prezesem na świecie

Portal Business Insider przygotował ranking 50. najseksowniejszych prezesów na świecie. Zwyciężczynią ...

Najdziwniejsze gole samobójcze [RANKING]

[section_title title=Miejsce 3 - historyczna bramka Janusza Jojko] Bramki samobójcze są ...