Jestem przystojniakiem, mogłem być modelem – kto zmienił billboardy z prezydentem Radomia?

23 października 2012, Autor: Pan Patajo , Ciekawe fakty

Przerobione billboardy z prezydentem Radomia - Jestem przystojniakiem

Andrzej Kosztowniak, prezydent Radomia postanowił wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych na promocję swoich spotkań z mieszkańcami dotyczących przyszłorocznego budżetu. W mieście pojawiły się setki plakatów i billboardów z podobiznami prezydenta.

Nie wszystkie jednak zawierają hasła takie jak zaplanował prezydent. W kilku miejscach Radomia billboardy zostały przerobione – oryginalne hasła zostały zaklejone, a w ich miejsce pojawiły się nowe. Na pierwszym z nich pojawiło się zdanie:

Jestem przystojniakiem, mogłem być modelem, ale poświęciłem się, by zostać waszym prezydentem. Doceńcie to.

Na innym zaś:

Jestem wielkim fanem Krzysztofa Ibisza, marzę by zatańczyć z nim w >>Tańcu z Gwiazdami<<.

Hasło na trzecim billboardzie brzmi zaś:

Jestem prezydentem i nie muszę tak jak wy robić zakupów w Biedronce.

Wszystkie billboardy zostały przerobione bardzo profesjonalnie.  Z pewnością ktoś poświęcił temu dużo pracy. Ciekawe – kto?

(fot. za echodnia.eu)

2 komentarze do “Jestem przystojniakiem, mogłem być modelem – kto zmienił billboardy z prezydentem Radomia?”

  1. jaś

    Oj przystojny,przystojny :))

    • Jacinto

      Czekaj czekaj bo czegoś tutaj nie rozeimum. Miejsca reklamowe typu ogrodzenie przy Koralu jest własnością prywatną i do momentu nie publikowania treści niemoralnych/nawołujących do czynności niemoralnych i nie zgodnych z prawem właściciel może tam zrobić co tylko będzie chciał. Teraz w gestii właściciela jest czy zależy mu na tym aby to ogrodzenie jako tako wyglądało czy po prostu daje przyszłym reklamodawcom wolną rękę. Ale jak pisałem wcześniej nikt nie może mu tego narzucić. Myślę, że jeżeli by było jakieś takie prawo to wtedy doszłoby do rozmf3w w stylu prawo mnie ogranicza. Jeżeli chce mieć żf3łty baner z fioletowym kleksem to dlaczego mi bronicie to ogrodzenie jest moje . Możecie to rf3wnież porf3wnać z ocieplaniem blokf3w i ich kolorem. Każdy robi projekt jak mu się podoba. To, że są lepsi i gorsi projektanci to zupełnie inna sprawa.Druga strona to dla przykładu kantor vis a vis poczty. Mały kantorek, ktf3remu trudno wysupłać większą kasę na cokolwiek innego niż 10-cio letni pseudo potykacz . Albo właściciel uważa że nie warto inwestować w nic innego.Oblepianie wszystkiego banerami winylowymi jak ten nowy budynek koło ZUSu to jest szczyt. Ale mają taką reklamę jaką sobie zażyczyli. Najwyraźniej im to pasuje lub nie pomyśleli, że może to nawet odstraszać klientf3w. Ważne, żeby było hasło; żeby osoba, ktf3ra przechodzi obok zauważyła co tam jest. Mają do tego prawo.Inną kwestią jest gust, poziom estetyki itp. Ale jak to się mf3wi o gustach się nie dyskutuje .Na marginesie na zdjęciu z mięsnym Farmer na Wolności o wiele większym problemem od wiszącego baneru jest goły pustak przy głf3wnej ulicy. Powinno się zacząć ograniczać takie właśnie wybryki.

Napisz komentarz

Connect with Facebook

*

Najnowsze galerie

Rankingi

Lupita Nyong’o – najpiękniejsza kobieta na świecie

Lupita Nyong’o – najpiękniejsza kobieta na świecie

Lupita Nyong'o to najpiękniejsza kobieta na świecie 2014 roku - ...

Christof Innerhofer – największe „ciacho” igrzysk w Soczi

Włoch  został wybrany największym "ciachem" igrzysk w Soczi w głosowaniu ...

Sophia Amoruso – szefowa Nasty Gal, najseksowniejszym prezesem na świecie

Portal Business Insider przygotował ranking 50. najseksowniejszych prezesów na świecie. Zwyciężczynią ...

Najdziwniejsze gole samobójcze [RANKING]

[section_title title=Miejsce 3 - historyczna bramka Janusza Jojko] Bramki samobójcze są ...